En çok izlediğim Youtube kanalları


İzlediğim youtube kanalları
İzlediğim youtube kanalları

Youtube derya deniz bilirsiniz. İçerisinde evrene gram faydası olmayan videolar da var. Ufkunu evrenin ötesine götüren videolar da. Eğlencesi, sporu, bilimi, şarkısı bol olan Youtube aboneliklerime göz atın. Sizin de önerdiğiniz, “mutlaka izlemelisin” dediğiniz Youtube kanalları varsa yorumlarda buluşalım.

Barış ÖZCAN

Öz abim gibi sevdiğim, her videosunda yeni bir şey öğrendiğim Youtube kanalı. Çoğu zaman kendimi geri zekalı gibi hissettirmiştir. Bilim, tasarım, hikayeler gibi birçok konuda detaylı içerikler üretiyor. İnterneti kullanan insanların Barış ÖZCAN’ı bilmeme gibi bir lüksü yok. Bir şekilde karşınıza çıkıyor. Uzay, teknoloji aşığıdır ve anlatıcılığı on numaradır.

Evrim Ağacı-Çağrı Mert BAKIRCI

İnsan biyolojisi ve uzay ile ilgili dehşet bilgilere sahiptir. Türkiye’de bilim denilince aklıma direkt evrim ağacı gelir. İşinde muazzam ustalaşmış olan Çağrı Bey’e buradan selam göndereyim. Belki görür yorum falan atar. Uu fena havalı. Bilim ve İnsan üzerine çok az kanal var. Bilimfili de işinde iyidir lakin kalp evrim ağacına atar.

Yırtık Pantalon

Oğuzhan TIRAŞ, Yırtık Pantolon Youtube kanalının sahibi. Ülke ülke gezerek kültürlerini anlamaya çalışıyor. Aç kalıyor, açıkta kalıyor ama hayatta kalmayı başarıyor. Rastalı saçlarını kestirdiğinde derin bir nefes almıştım. Sanki benim üzerimden yük kalkmıştı. Koreli Yenge ile diyar diyar gezen Oğuzhan’ı ölene kadar takip edebilirim. Çayınızı kahvenizi alın ve ilk videosundan itibaren izleyin. Eğlence, korku, umutsuzluk ne ararsan var.

196Sekiz

Armağan Çağlayan’ın ünlüleri ve sosyal medya fenomenlerini çatır çatır konuşturttuğu Youtube kanalı. Bu programda Armağan Bey sadece kendi merak ettiği soruları soruyor.

Şokopop

Dedikodu seviyorsanız bu kanalı mutlaka ziyaret edin. Şokopop kimdir bilmiyorum ama sanırım bir konferansta yüzünü göstermişti. Emin değilim. Eski magazin olaylarını ele alan bu program gerçekten çok eğlenceli. Ünlülerin skandallarını falan anlatıyor.

Pera

Ah benim üzümlü kekim. Grup olarak harika işler çıkarıyorlar. Ruh halim bozuk olduğunda dinlerim. Aşk şarkıları yazıyorlar. Bazen de hareketli.

Yener Çevik

Bilmeyeniniz yoktur sanırım. Rap müziğin Müslüm Babasıdır. Hayat hikayesini okuyun bir. Çok acı olaylar atlatmış. Şu an zirvede olmasının sebebi çektiği acılardır diye düşünüyorum. Her şarkısı hit oluyor.

Bu liste en sevdiğim Youtube kanallarıydı. Başıma bir iş gelmezse önümüzdeki günlerde ikinci partını yayımlarım.


Like it? Share with your friends!

2 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Sanırım Barış Özcan artık youtube izleyen aklı başında insanlar için mecburi ve olmazsa olmaz bir durak 🙂 Yırtık pantolonu bir zamanlar takip ediyordum ama hayli zamandır uğramıyorum.