LG OK55 hoparlörün kesik kesik ses çalması


lq.com
lq.com

LG OK55 model hoparlörden aylardır kesik kesik ses alıyorum. İlk zamanlar tıkır tıkır işleyen hoparlörden şimdilerde nefret etmeye başladım. Hoparlörü bilgisayara Bluetooth ile bağlandığımda sorun çıkıyor. Telefondan bağladığımda muazzam ses kalitesine ulaşıyor.

Şu işlerden anlayan bir babayiğit yok mu? İnterneti altını üstüne getirdim. Biri diyor “Wi-Fi sinyalini kesiyordur”, biri diyor “Bluetooth sürücüsünü güncelle”. Sürücü güncel problem yok. Wi-Fi sinyalini kesersem de internetten nasıl müzik dinleyeceğim? Tonla para verdiğim bir aletin böyle sıkıntılar çıkarması cidden sıkıntı.

WhatsApp’tan LG desteğe yazdım “Telefondan bağlanıp bilgisayarda sorun çıkarıyorsa sorun bizde değildir” dedi. Adamdaki netliğe bakar mısınız? Haklı yani. E niye bilgisayarda sorun çıkartıyor? Niye! Niye!

Tek sorun bu olsa keşke. Hoparlörün aygıtı bilgisayarımdan hiçbir şekilde kalkmıyor. Aygıtı silemiyorum. Aygıt kaldırılamadı hatası veriyor. Acaba format mı atsam diyorum bir ton iş çıkaracak bu da.

Konuyla alakalı desteklerinizi dört gözle bekliyorum. Bir öneri, bir çözüm neyiniz varsa yorumlara yazarsanız minnettar olurum.


Like it? Share with your friends!

2 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.